Catering

Restauracja Horyzonty Cafe - Tylko u nas zjesz pysznie i kameralnie

Catering olsztyn - catering dla firm

W naszej ofercie znajduje się również catering dla firm, przygotowywany w oparciu o doświadczenie naszych Szefów Kuchni i indywidualne oczekiwania Gości. Nasz catering zawsze przywozimy do firm na czas. Obsługujemy konferencje, bankiety, przyjęcia, szkolenia i warsztaty, śniadania prasowe, koktajle, eventy, imprezy integracyjne oraz świąteczne. Mamy doświadczenie w organizacji przerw lunchowych i kawowych w trakcie warsztatów branżowych. Zamówione dania nie tylko przygotowujemy i dostarczamy, ale także serwujemy i dbamy o przyjemną atmosferę podczas obsługiwanych wydarzeń. Catering dostarczamy na terenie Olsztyna i jego okolic.

Z chęcią pomożemy także Państwu w przypadku organizacji kameralnych imprez prywatnych na przykład przy organizacji bankietów, na które dowieziemy nasz catering.

Co oznacza „catering szyty na miarę”?

W ramach cateringu menu jest dokładnie planowane przedyskutowane z zamawiającym . Na niektórych bankietach może ono nawiązywać do tematu przewodniego wydarzenia albo zawierać kolory z logo firmy. Przygotowując menu na dane wydarzenie uwzględniamy, jak liczne grono Gości jest zaproszone, ile czasu ma ono trwać i jaki budżet jest przeznaczony na poczęstunek.

Dzięki temu możemy przygotować catering szyty na miarę, co oznacza smaczne, kolorowe i efektowne menu nawet przy niewielkim budżecie – za sprawą którego wszyscy Goście będą miło wspominać wydarzenie lub przyjęcie.