Wesela

Restauracja Horyzonty Cafe - Tylko u nas zjesz pysznie i kameralnie

Organizacja wesel w Olsztynie

Olsztyńskie Stare Miasto wydaje się być wprost stworzone do wykonania nastrojowych sesji dla Nowożeńców. Decydując się na organizację przyjęcia weselnego, w Horyzonty Cafe, mogą Państwo skorzystać z atrakcyjnej lokalizacji naszej restauracji i urządzić tu w okolicy niezapomnianą sesję ślubną w plenerze. Dokładamy wszelkich starań, aby każde organizowane u nas kameralne przyjęcie weselne spełniło oczekiwania Gości.

Dbamy nie tylko o wystrój lokalu, ale także odpowiedni nastrój uroczystości.. Dużą rolę przykładamy do jakości i oprawy serwowanych dań. W proponowanym menu na takie uroczystości posiadamy m.in. ciepłe dania, desery, przekąski oraz bufet kawowy. Kartę dań zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i gustów naszych Gości. Każda potrawa jest nie tylko smaczna, ale także pięknie podana.

Restauracja na wesele w Olsztynie

Jeśli zastanawiają się Państwo nad organizacją kameralnego przyjęcia weselnego w restauracji Horyzonty Cafe, zapraszamy na spotkanie. Chętnie poznamy Wasze oczekiwania i preferencje oraz zaproponujemy najbardziej dopasowane rozwiązania. W czasie spotkania ustalimy szczegóły związane z menu, wyglądem i smakiem tortu weselnego, aranżacją sali oraz dekoracjami. Jeśli planują Państwo na tę uroczystość dodatkowe atrakcje, zobowiązujemy się do dopilnowania, by wszystko poszło zgodnie z planem.